“Kısa Kafası” Ekibi Artvin’e Geliyor


-1
-1 points

Artvin Valiliği, Artvin Belediyesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği, 14-19 Mayıs tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Altın Boğa Doğa Filmleri Festivali kapsamında yapılacak olan kısa film yarışması için katılımcılara “Kısa Kafası” ekibi tarafından eğitim verilecek.
Artvin’in bakir doğasını ve güzelliklerini ortaya çıkarma amacı ‘Senin Gözünden Artvin’ konusuyla kısa film çekecek olan ekiplere, profesyonel ekip ‘Kısa Kafası’ tarafından; 14-15 Nisan’da film çekim süreci ve film çekmek için gerekli olan temel eğitimler verilecek.
Kısa film yarışmasına katılan ekipler daha önce web sitesinden aldıkları online derslerin sonrasında sınıf eğitimleri için Artvin’e gelen Kısa Kafası ekibi, takımların sorularını yanıtlayacak.

Kısa Kafası Ekibi tarafından eğitimler;
Lise kategorisine, 14 Nisan Cumartesi saat 10.00’da Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda
Üniversite ve Serbest kategoriye 15 Nisan Pazar saat 10.00’da Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezinde verilecektir.

Kısa Kafası Ekibini Tanıyalım
Kısa Kafası, internet ortamında kısa film çekimi hakkında Türkçe içerikli pek fazla bilginin yer almadığı ve bu sorun karşısında youtube kanalı açarak bu eksiği çözüme kavuşturmuş bir ekiptir. Kısa Kafası ekibi bu eksikliği gidererek, kısa film çekmeye ilgi duyanlar için gerekli olan temel bilgilerin ve pratikleri paylaşıldığı başarılı bir youtube kanaldır.
Kısa Kafası Ekibinde; Çağlar Sayın, Yağmur Kokoz, Savaş Emre Kokoz ve Orhan Önder Yaycıoğlu yer almaktadır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

-1
-1 points

Bu içeriğe emojiyle tepki ver!

Fena değil Fena değil
0
Fena değil
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Harika Harika
0
Harika
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum yapıldı